Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

spoldzielnia mieszkaniowa-astra-konstantynow

Utworzony przez ~astra~, 23 września 2009 r. o 23:15
Gość napisał:
W ostateczności mogą być inicjały lub ksywy. Wszyscy i tak znamy się bardzo dobrze. Czasem nawet wiemy o swoich sąsiadach zbyt wiele. Taki to już nasz zasrany charakterek, którego nie zmienimy już niestety- w domu lub rodzinie mamy syf nie z tej ziemi, ale widzimy tylko niedoskonałości sąsiadów. Zawsze jest o czym pogadać jak się kuma z kumą lub kum z kumem zejdą. Ludzie pilnujcie swojego zasranego interesu i wara wam od innych, bo jak nie to się poleci tu Nazwiskami z numerem bloku i mieszkania, żeby bylo weselej. buhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa ha.
to moze jeszcze podaj numery telefonow hahaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o czym była mowa na ostatnim zebraniu bo nie byłem, Stacho słał k**wy i h*je zarządowi wyjaśnili coś? a odezwał się kto jak mnie nie było czy tylko pod sklepem mają coś do powiedzenia? bo z tą wachą i fajkami to przesadzacie bo prawie każdy na osiedlu korzysta a tu piszecie że wam przeszkadza o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W ostateczności mogą być inicjały lub ksywy. Wszyscy i tak znamy się bardzo dobrze. Czasem nawet wiemy o swoich sąsiadach zbyt wiele. Taki to już nasz zasrany charakterek, którego nie zmienimy już niestety- w domu lub rodzinie mamy syf nie z tej ziemi, ale widzimy tylko niedoskonałości sąsiadów. Zawsze jest o czym pogadać jak się kuma z kumą lub kum z kumem zejdą. Ludzie pilnujcie swojego zasranego interesu i wara wam od innych, bo jak nie to się poleci tu Nazwiskami z numerem bloku i mieszkania, żeby bylo weselej. buhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa ha.
Popieram Cię w 100% Każdy woli się zajmować problemami innych niż swoimi. Ja mam szczęście mieszkać w otoczeniu bardzo sympatycznych sąsiadów i też na tym osiedlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam taki apel do pewnej Pani z bloków, żeby zamiast interesować się i oceniać innych zajęła się swoją rodziną, bo idealnie to nie ma. Swojego pod nosem nie widzi a cudze pod lasem zobaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja mam taki apel do pewnej Pani z bloków, żeby zamiast interesować się i oceniać innych zajęła się swoją rodziną, bo idealnie to nie ma. Swojego pod nosem nie widzi a cudze pod lasem zobaczy.
Ta Pani wszystkich widzi, to prawda nawet w nocy. A w kościele pierwsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ta Pani wszystkich widzi, to prawda nawet w nocy. A w kościele pierwsza.
A CO TO ZA PANI-ŚMIAŁO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJA PANI MA TRWAŁĄ ONDULACJĘ KRĘPĄ BUDOWĘ I CIĄŻ NIEZADOWOLONĄ MINĘ. A TWOJA ŻYCZLIWA KOMENTATORKA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
MOJA PANI MA TRWAŁĄ ONDULACJĘ KRĘPĄ BUDOWĘ I CIĄŻ NIEZADOWOLONĄ MINĘ. A TWOJA ŻYCZLIWA KOMENTATORKA?
Wygląda mi na panią J.D.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JA MIAŁEM NA MYŚLI D. ALE NIE J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JA MIAŁEM NA MYŚLI D. ALE NIE J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
a o czym była mowa na ostatnim zebraniu bo nie byłem, Stacho słał k**wy i h*je zarządowi wyjaśnili coś? a odezwał się kto jak mnie nie było czy tylko pod sklepem mają coś do powiedzenia? bo z tą wachą i fajkami to przesadzacie bo prawie każdy na osiedlu korzysta a tu piszecie że wam przeszkadza o co chodzi?
on robił szum tylko przed wyborami bo chciał żeby na niego głosowali . może i ma coś do powiedzenia ale nie umie się wysłowić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tam w astrze zawiało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jolka napisał:
jak tam w astrze zawiało?
Jak zawialo to czym ty Jolka pojedziesz do gminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nartach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
Na nartach
chce to zobaczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jolka napisał:
jak tam w astrze zawiało?
No i zawiało naszą Astrę i nie ma komu odśnieżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apel do sąsiadów. Nie zastawiajcie miejsc parkingowych odśnieżonych przez sąsiadów. To bardzo nieładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę że nie będzie z tym problemu w tym roku bo nasz rodak odśnieża w gminie to może i o nas nie zapomni. Choć pewnie i tak będziecie narzekać(ci co zawsze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiacie sie spodzielni a zobaczcie co sie dzieje w gminie w czyim interesie powinno byc odsniezenie parkingu przy przedszkolu? Wydaje mi sie ze to lezy w interesie wujta... a Tu przyjezdzam rano sznurek samochodow jedna osoba czeka na druga i kazdemu sie spieszy a tu nie mozna sie nawet minac? pierwasze co to nowa i parkowa odsniezona a juz dowiezienie dzieci do przedszkola jest nie wazne... Co sie dziwic juz po wyborach... zeby to sie stalo wczesniej to wszyscy i nawet chodniki by mieli odsniezone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
No i zawiało naszą Astrę i nie ma komu odśnieżać.
No Jolka na ciagniczek i jedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...